Hakkımızda

Sağlıklı bir yaşam için düzenli olarak spor yapmanın gerekliliği bilinmektedir. İstanbul gibi çok kalabalık şehirlerde yaşayan kişilerin ise spor yapmak için açık alanlar bulması pek mümkün olmamaktadır. Spor salonumuz ile bu anlamdaki eksikliği ortadan kaldırıyor ve uzman eğitmenlerimiz ile beden yapınıza en uygun sporu yapmanız ve düzgün bir fiziğe sahip olmanız için yanınızda yer alıyoruz.  Spor yapmanın bir zorunluluk değil keyif alınacak bir aktivite olduğunu spor salonumuza gelmeniz halinde görmenizi sağlamaktayız. Okan İşalan Nişantaşı pilates & Fitness olarak salonumuza gelen kişilerin sağlıklı bir yaşam için doğru olarak yönlendirilmesini sağlamaktayız.

Spor salonları spor yapılacak bir merkez olmanın yanında ayrıca eğitmenleri ile doğru yönlendirilmeniz için hizmet vermeleri gerekiyor olsa da maalesef pek çok spor salonuna yazılan kişilerin bu konuda şikayetleri olmaktadır. Oysa salonumuzda uzman eğitmenlerimiz ile bire bir çalışmanız mümkün olmaktadır. Bireysel sporlarda eğitmenler ile çalışmakta çok kişinin olduğu sınıflarda yapılan derslerde de eğitmenler tüm sınıfa hakim olarak hareketlerin doğru yapılmasını sağlamaktadırlar.

Hedefimiz

Spor salonumuz hizmete başladığı günden bu yana bizi tercih eden kişilerin salonumuza gelme amaçlarının gerçekleşmesini hedeflemektedir. Bunun diğer salonlara gitmeniz halinde çok uzun sürecek olmasına rağmen uzman kadromuz ile Okan İşalan Nişantaşı pilates & fitness olarak çok daha kısa sürede gerçekleştirmekteyiz. Spor salonlarına gelen kişilerin amaçları arasında düzgün bir fiziğe sahip olmak bulunmaktadır. Uzman kadromuz ile beden yapınıza uygun olan ve en kısa zamanda sonuç almanızı sağlayacak olan sporu yapmanız sağlanmaktadır.

Spor salonumuzda fitness, vücut geliştirme, pilates, kick boks yapabilir ve aynı zamanda bu sporların yapılması sırasında doğru beslenme, motivasyon içinde uzmanlarımız sizlere hizmet vermektedir. Uzmanlarımız sizin için en uygun programın hazırlamakla kalmamakta bu programların uygulanması noktasında da yanınızda yer almaktadırlar. Bu şekilde salonumuzu seçtiğiniz için memnun olmanızı sağlamak ve sizlere sporu sevdirmek hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Spor yaparken gerekli motivasyona sahip olmanın yanında kendinizi rahat hissedeceğiniz ortamlarda olmanız önem taşımaktadır. Bu gerçeğin ışığında spor salonumuzda bir aile sıcaklığı bulmanızı sağlamaktayız. Güler yüzlü eğitmenlerimiz ve personelimiz ile kendinizi rahat hissetmenizi sağlamakta ve uyguladığınız programdan emin olmanızı sağlamaktayız. Nezih bir spor salonunda ayrıca sosyalleşmenin ve iş hayatının yoğun stresini üzerinizden atmasını salonumuzda sağlamaktayız.

Kişiye özel programların hazırlandığı salonumuzda sizde özel hissederek istediğiniz mükemmel fiziksel görünüme kısa sürede sahip olarak öz güveninizin yükselmesini sağlamaktayız. Düzgün fiziksel görünüm ve yüksek öz güven de hayattaki başarının en önemli anahtarı olarak salonumuza gelmeniz halinde sahip olmanızı sağlamaktayız. Yakından ilgilenen eğitmenler ile uygun olduğunuz zamanlar için hazırlanan programlar ile mutlu ve sağlıklı bir yaşama salonumuza gelmeniz halinde sahip olabilirsiniz. Temiz ve hijyene önem verilen spor salonumuz da ilgi duyduğunuz sporu yapmaya hemen başlayabilirsiniz.